Telefony komórkowe - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne   Komisy   Sklepy   Salony
Wózki widłowe / Opis ogłoszenia

« Poprzednie

Następne »

cyjanek potasu do sprzedaży o czystości 99,8% (tabletki i proszek)

Opis:

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją cyjanku potasu, który jest bezbarwnym, krystalicznym związkiem o wzorze KCN. Nasz cyjanek potasu jest znany sprzedawcom biżuterii ze względu na ekstremalną i wyjątkową wysoką jakość, chemiczne właściwości złocenia i polerowania. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, czyli dyskretne pakowanie i krótkoterminowa dostawa w polecane przez nich miejsca. oferujemy cyjanek potasu w postaci proszku, tabletki cylindryczne oraz kapsułki, każda tabletka o wadze 100 gram. Cyjanek potasu jest trującym związkiem nieorganicznym o wzorze KCN. Ten bezbarwny, krystaliczny związek, podobny wyglądem do cukru, jest dobrze rozpuszczalny w wodzie. Większość KCN jest wykorzystywana w wydobywaniu złota, syntezie organicznej, czyszczeniu biżuterii i galwanizacji.Możemy zaoferować gatunek o bardzo dobrej stawce KCN 99,98%. Możemy również przyjąć bardzo małe zamówienia do użytku laboratoryjnego. prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji pod adresem (morganchemicals200@gmail.com). czekamy na Twoje zamówienia.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, które sprzedajemy na całym świecie.

Przesyłka jest bezpiecznie i bezpiecznie przenoszona do miejsca przeznaczenia. Niezawodny i dyskretny przez noc (24 / h) bez podpisu. NIE WYMAGANE OPŁATY NIESTANDARDOWE. Klienci mają zagwarantowany pakiet, jeśli nie otrzymają.

Skontaktuj się z nami, aby dokonać zakupu

Więcej informacji, zapytania i ceny:

Zadzwoń / wyślij SMS-a / WhatsApp: +237653723994

E-mail: morganchemicals200@gmail.com.

Strona internetowa: * OBECNIE W REKONSTRUKCJI *

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: morgan chemicals
E-Mail: morganchemicals200@gmail.com

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1550
Dodane: 2020.11.13ReklamaOgłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj